Stół plazmowy Swift-Cut Pro 1250

Stół CNC Swift-Cut Pro 1250

Obszar cięcia: 1250 mm x 1250 mm

Swift-Cut Pro 1250 to najbardziej kompaktowy stół plazmowy CNC z kolekcji Swift-Cut. Najwyższa jakość wykonania oraz wyjątkowe oprogramowanie CAD/CAM pozwala na:

  • cięcie wszystkich metali: stal nierdzewna i czarna stal, aluminium, miedź, mosiądz, cynk,
  • cięcie blach o grubości od 0.5mm do 25mm,
  • pracę z prędkością od 1 do 12 m/minutę,
  • zapewnienie doskonałej jakości cięcia.

Ta wypalarka plazmowa to idealne rozwiązanie dla małych warsztatów, placówek oświatowych, projektantów i artystów, zakładów ślusarskich, producentów metali oraz firm zajmujących się projektowaniem i produkcją bram, ogrodzeń.

Źródło plazmowe

Stół plazmowy jest kompatybilny z przecinarkami plazmowymi Hypertherm Powermax:
45, 65, 85, 105, 125.

Maksymalne przebicie Stal czarna Stal nierdzewna Aluminium Cykl pracy 100% cyklu pracy
Powermax 45 10 mm 9,5 mm 9,5 mm 50% 32 A
Powermax 65 16 mm 12 mm 12 mm 50% 46 A
Powermax 85 19 mm 16 mm 16 mm 60% 66 A
Powermax 105 22 mm 20 mm 20 mm 80% 94 A
Powermax 125 25 mm 20 mm 25 mm 100% 125 A

Dowiedz się jeszcze więcej:

Ulotka rodziny stołów plazmowych CNC Swift-CUT Pro


Funkcjonalność i dodatkowe możliwości

Rozwinęliśmy innowacyjne funkcje oraz dodatkowe możliwości, które sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku w stołach do cięcia plazmą.


Bezpieczeństwo
Zdrowie pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego wszystkie maszyny Swift-Cut posiadają skuteczne zabezpieczenia, co potwierdza certyfikat CE. Nasze stoły plazmowe CNC posiadają dodatkowe opcje poprawiające bezpieczeństwo pracy (np. systemy odciągowe w postaci stołu wodnego lub filtro-wentylatorów, jak również osłonę przed iskrami oraz cząstkami metalu).

sigma_swift_cut

Oprogramowanie SigmaNEST 
Z pomocą Sigma-NEST tworzenie i wycinanie części na stołach plazmowych Swift-Cut jest bardzo proste. Aplikacja prowadzi użytkownika przez prostą ścieżkę, minimalizując czas przygotowania programu. Automatyczny nesting TrueShape™ pozwala na dynamiczny i efektywny rozkład części, zmniejszając ilość złomu.  Więcej   

Osłona kabli i mobilność

Dla zwiększenia bezpieczeństwa pracy nasze maszyny wyposażone zostały w osłony wszelkich kabli. Minimalizują one ryzyko potknięcia się przez pracownika. Dodatkowo, w konstrukcji uwzględniono otwory pod wózek widłowy, dzięki którym można łatwo przesunąć maszynę.


 

Wolnostojąca konsola operatora

Wolnostojąca konsola operatora jest dostarczana do każdej z naszych maszyn plazmowych. Panel posiada wbudowany komputer PC, 18.5’ płaski monitor LCD, bezprzewodową klawiaturą i myszką, 500 GB dysk twardy 4GB pamięć RAM oraz przycisk E-Stop.System odciągowy
Stół wodny gwarantuje efektywną likwidację dymów i pyłów podczas cięcia metalu. Stół suchy sekcyjny jest alternatywą dla stołu wodnego, który przychwytuje opary i cząstki metalu w danej sekcji cięcia.