Zapraszamy na Targi TOOLEX 2019

W dniach 1-3 października w Sosnowcu odbędą się 12. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. To  jedno z najważniejszych branżowych spotkań, które każdego roku przyciąga czołowe firmy z Polski i zagranicy. TOOLEX to ostatnie wydarzenie tego typu w tym roku, na którym tradycyjnie nie zabraknie firmy STIGO. Jest to niepowtarzalna okazja do wymiany wiedzy i doświadczenia oraz nawiązania nowych kontaktów. Zapraszamy do pawilonu A, stoiska 310.

Na targach TOOLEX będziemy prezentować stół CNC do cięcia plazmowego Swift-Cut Swift-Cut Pro 3000 MK4. Różne obszary robocze, wysokiej jakości wycinane detale, niskie koszty inwestycji to tylko kilka atutów naszego stołu. Ofertę urządzenia plazmowego uzupełni pełen zestaw przecinarek ręcznych Hyperthermznakowarki mikroudarowe MARKATOR oraz znakowarki laserowe – LASEREVO.

Nie zabraknie też naszych specjalistów, zajmujących się oprogramowaniem i rozwiązaniami dla przemysłu. Podczas targów TOOLEX będziecie mogli spotkać inżynierów SigmaNEST (oporgramowanie CAD/CAM do optymalizacji cięcia i wykrawania blach). Na targach zaprezentujemy również oprogramowanie do zarządzania produkcją: Plan-de-CAMpagne (śledzenie i planowanie produkcji), APM+ (zarządzenie narzędziami skrawającymi), MES Pharis (wsparcie realizacji produkcji), STRUMIS (system do zarządzania produkcją dla wytwórni konstrukcji stalowych).

Do zobaczenia!